Hakkımızda

15 yılı aşkın tecrübesi ile ConsulTeam Medical, tıbbi cihazınızı her geçen gün daha da küreselleşen dünya pazarına sürerken size uluslararası tıbbi cihaz mevzuatlarına uyum ve kalite yönetim sistemi uygulamalarınız için ihtiyaç duyacağınız tüm danışmanlık hizmetlerini sunar.

Günümüzde yasal otoritelerin mevzuatta yaptıkları en son revizyonlarla, tıbbi cihazların ilgili teknik ve performans şartlarını karşılamalarının yanı sıra, üreticilerin kalite yönetim sistemi gerekliliklerini karşılamaları da giderek zorlaşmaktadır. Gelişmiş ülkelerdeki yasal otoritelerin, kendi pazarlarında daha güvenli cihazlara sahip olmaya çalışmaları, bu değişimin temel şartlarından biridir. Hasta güvenliği ve yasal gerekliliklere uyum, ConsulTeam Medical’ in projelerinde taviz vermeden uyguladığı politikasının temelini oluşturmaktadır. Müşteri odaklı ekibimiz, her tip ve büyüklükteki projeleriniz için etkin ve hızlı hizmetler sunabilmektedir.

ConsulTeam Medical, Onaylanmış Kuruluş deneyimine sahip güçlü bir kadroya sahiptir. Teknik, regülasyon, kalite ve klinik değerlendirme konularında yetkin olan kadromuz, piyasalara yeni giriş yapmakta olan şirketlerden, yeni cihazlarını belgelendirmek isteyen büyük şirketlere kadar her büyüklüğe uygun çözümler sunma yeteneğine sahiptir.

Özetle, ConsulTeam Medical, tıbbi cihaz üreticilerinin, ürünlerini piyasaya sunma başarısını hızlandıran etkin ve kaliteli çözümler sunar.

Değişen yönetmeliklere uymak, ürün gerçekleştirme süreçleriniz için etkili bir kalite yönetim sistemine sahip olmak veya ürün tasarımınızı belirli bir standarda göre gözden geçirmek için uzman ekibimiz ile irtibata geçebilirsiniz.