Firma İçi Eğitim

COVID 19 salgını sırasında tüm şirket içi eğitimleri uzaktan sunuyoruz.Günümüzde hemen hemen her ülkenin artan ve giderek karmaşık hale gelen tıbbi cihaz mevzuatı, tıbbi cihaz üreticilerinin yasal gereklilikler hakkında bilgi düzeyini arttırmasını gerektirmektedir.

ConsulTeam Medical, personelini güçlendirmek, bilgi, yetkinlik ve becerilerini daha üst seviyelere taşımak için müşterilerine firma içi eğitim seminerleri ile destek olmaktadır. Medikal cihaz üreticileri tarafından firma içi eğitimlerin çoğu zaman kaynak yetersizliği sebebi ile ertelendiğini bilerek, kendi alanlarında geniş bir deneyime sahip olan ConsulTeam Medical uzmanları üreticilerin bu konudaki ihtiyaçlarını etkin ve hızlı bir şekilde karşılama imkanına sahiptirler. Kurslar esnek bir içeriğe sahip olup şirketinizin ihtiyaçlarına göre kolayca uyarlanabilir.

Bu kurslar, teorinin yanı sıra grup çalışmaları ile pratik bilgi verme amacı ile tasarlanmıştır. Temel amacımız, katılımcıların eğiti boyunca kendi süreçleri ile alakalı örnekler ile teoriyi öğrenmeleri ve pratikte uygulayabilme becerisini kazanmalarıdır.

Eğitimlerin ana konularından bazıları;

  • ISO 13485: 2016
  • FDA 510 K
  • AB MDR / IVDR
  • MDSAP
  • Klinik Değerlendirme Raporları ve MEDDEV 2.7 / 1 Rev 4
  • ISO 14971’e göre risk yönetimi

Olarak sıralanabilir.

Firma içi eğitimler ürün portföyünüze ve personel yetkinliğine göre sizin ihtiyaçlarınıza göre tasarlanabilir. Eğitim detaylarını tartışmaya başlamak için personelimizle iletişime geçebilirsiniz.